Hakkımızda


2001 Yılında kurulan Estetik İstanbul Plastik Cerrahi Kliniği, Estetik ve Rekonstrüktif cerrahi hizmetleri ve medikal estetik hizmetleri sunmaktadır ve bu hizmetlerle ilgili organizasyon, danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir.

Verdiğimiz Hizmetler

  • Estetik Cerrahi Hizmetleri ve Danışmanlığı
  • Rekonstrüktif Cerrahi Hizmetleri
  • Migren Cerrahisi Hizmetleri
  • Tecrübe/Bilgi Paylaşımı ve Danışmanlık Hizmetleri
  • Yabancı Hasta Organizasyonları (Konaklama, Havaalanı Transferleri v.b)

Op. Dr.Erhan Eryılmaz

1967 yılında doğmuştur. 1987 yılında 119.dönem Galatasaray Lisesi’ni bitirmiştir. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde eğitimine başlamıştır. 1993 yılında tıp fakültesini bitirerek tıpta uzmanlık sınavıyla (TUS) kadın hastalıkları ve doğum ihtisasına başlamıştır. 1995 yılında plastik ve rekonstrüktif cerrahiye olan ilgisi nedeniyle kadın hastalıkları ve doğum ihtisasını bırakarak Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ihtisasına başlamıştır. 1998 yılında Fransa’da Tour Üniversitesi’nde Maksillo-Facial Cerrahi stajı yapmıştır. 2000 yılında Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı olmuştur.
2001 yılında Este-İst Estetik İstanbul merkezini, İstanbulun en seçkin semtlerinden birisi olan, Levent’te kurmuştur. Çalışmalarını halen bu merkezde sürdürmektedir. 2002 yılında John’s Hopkins-Baltimore’da endoskopik yüz cerrahisini dünyaya tanıtan Prof. Dr. Oscar Ramirez ile çalışmıştır ve baş-boyun anatomik kadavra çalışmalarına katılmıştır. 2006 yılında Pittsburg’da zayıflama sonrası (bariatrik cerrahi) Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi eğitimi almıştır.